tel.: 601 546 438
Strona główna »  Bieganie z psem
 

Bieganie z psem

Bieganie z psem to znakomita forma aktywnej rozrywki, sprawiająca wiele radoœści zarówno właœścicielowi, jak i samemu czworonogowi. Nasz podopieczny może okazać się najlepszym kompanem w drodze do zdrowego stylu życia i wysmuklenia sylwetki. Jedno jest pewne – pies prawie zawsze będzie chętny na bieganie i nie znajdzie wymówki.

W bieganiu z psem przydatne mogą się okazać liczne akcesoria, które zwiększą formę tej aktywnośœci fizycznej i pozwolą na czerpanie maksymalnej przyjemnośœci ze sportu z psem.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie bieganiem z psem postanowiliœmy włączyć do naszego asortymentu profesjonalne akcesoria, gwarantujące komfort podczas wykonywania tego pięknego sportu.

W naszym sklepie znajdziesz:

Fachowy pas do Cani Cross (bieganie z psem) pozwalający wykorzystać siłę z jaką biegnie pies; umieszczany jest w odcinku lędźŸwiowym, co gwarantuje bezpieczeństwo dla kręgosłupa

Wygodne szelki dla psa, gwarantujące komfort zwierzęcia podczas spacerów czy biegania; mrozoodporny materiał zapewnia wytrzymałoœć, a polarowa wyœściółka zapobiega otarciom

Bieganie z psem to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu ze swoim zwierzęciem, ale także znakomity sposób na utrzymanie właśœciwej kondycji własnej i zwierzęcia.

Nasze produkty polecamy zarówno biegaczom rekreacyjnym, jak i profesjonalistom startującym w zawodach. Dajemy gwarancję niezawodnośœci oraz wygodę użytkowania, którą z pewnoœcią szybko Państwo docenią.
 

Kontakt

Witold Płaneta
Dąbrowa 288
32-014 Brzezie
tel.: 601-546-438
e-mail:
polarni.przyjaciele@husky.org.pl
Bieganie z psem