Husky Syberian Husky  
Nasze psy
husky : nowinki
o nas
husky : nasze psy
husky : szczenieta
husky : zaprzegi
husky : imprezy integracyjne
husky : galeria
husky : hotel dla psów
żywienie
bieganie z psem
husky : reproduktorzy
husky : sklep
 
husky : linki
husky : forum
husky : kontakt
Jesteś naszym 8996756 gościem

Psy Husky

Husky to rasa psów z charakterem. Swoją osobowością i nieprzeciętnym wyglądem zdobywają serca wielu ludzi na całym świecie. Te nieprzeciętne psy to nie tylko wspaniali towarzysze rodziny, ale także silne zwierzęta o sportowej sylwetce, znakomicie sprawdzające się w zaprzęgach.

Nasi polarni przyjaciele to w większości psy typu husky o nieskończonych pokładach energii. Każdy z nich posiada swoistą osobowość.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze czworonogi stale pozostawały w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Zapewniamy im odpowiednią dawkę ruchu oraz komfortową przestrzeń. W naszym domu husky żyją w zgodzie z naturą, ciesząc się wolnością i właściwą opieką.

Nasze psy husky uwielbiają biegi w zaprzęgach. Pomaga im to zachować właściwą formę oraz sprawia wiele radości. Jako doświadczeni właściciele czworonogów tej wymagającej rasy doskonale wiemy jaką opieką objąć podopiecznych.

Husky to rasa pierwotna.Syberian Husky pochodzą z Syberii z okolic Kołymy i od zarania husky były wykorzystywane do psich zaprzęgów. Husky to najszybsze psy zaprzęgowe, Na początku XX wieku gdy wybuchła gorączka złota na Alasce wzrosło zapotrzebowanie na psy zaprzęgowe. Wtedy to Jeden z Najsłynniejszych musher Leonhard Seppala przejechał zaprzęgiem psów syberian husky po zamarzniętej Cieśninie Beringa z Syberii na Alaskę.Syberian Husky zaczęły wygrywać wyścigi psich zaprzęgów, I tak zostało.syberian Husky maja wrodzony zapałdo pracy w psim zaprzęgu, husky lubi ciągnąć sanie, husky lubi się zmęczyć pracując. Najsłynniejszy wyścig Psich zaprzęgów to Alaskański Iditaroad 1700km psie zaprzęgi głównie Husky przemierzają śnieżne bezdrożą.Startują w tym Wyścigu psich zaprzęgów również Alaskan Husky. Najszybsze psie zaprzęgi Syberian Husky i Alaskan Husky potrzebują na pokonanie tej trasy 9 i pół dnia. Szybko.. Prawda ale to jest własnie Husky! Husky w języku eskimosów znaczy ochrypły, poniewaz psy Husky nie szczekają tylko wyją i dlatego tak zostały nazwane. Husky to wspaniały kompan dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas,Husky może ciągnąć sanie, Husky to idealny towarzysz na rowerowe wycieczki,Z Husky możemy biegać, również Husky i narty biegowe to idealne rozwiązanie. Husky nie mają w sobie agresji do ludzi także bardzo dobrze sprawdzają się w domach z małymidziećmi.Husky to w przenosni taki narkotyk.. Kto raz spróbuje jeżdzić psim zaprzęgiem, pokocha Husky to naprawdę ciężko przestać. także polecamy przygodę z Husky.

  e-mail:
 
  hasło:
 


rejestracja->

Wózek trzykołowy Wózek trzykołowy
1 259,00 zł

Przyczepa do przewozu psów Przyczepa do przewozu psów
0,00 zł

Poszukujemy sponsora.
W zamian oferujemy powierzchnię reklamową w serwisie internetowym, umieszczenie logo na samochodzie oraz ubraniach na zawodach i pokazach.

Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowinkach poprzez pocztę elektroniczną wpisz adres e-mail w poniższe pole

 


nowinki | nasze psy | szczenięta | imprezy integracyjne | zaprzęgi | galeria
żywienie | reproduktorzy | sklep | linki | forum | kontakt
copyright 2001-2007 Witold Płaneta Minoga 102 (koło Skały) - ok. 20 km od Krakowa
tel. 601-546-438