Psy Husky

Husky to rasa psów z charakterem. Swoją osobowością i nieprzeciętnym wyglądem zdobywają serca wielu ludzi na całym świecie. Te nieprzeciętne psy to nie tylko wspaniali towarzysze rodziny, ale także silne zwierzęta o sportowej sylwetce, znakomicie sprawdzające się w zaprzęgach.

Nasi polarni przyjaciele to w większości psy typu husky o nieskończonych pokładach energii. Każdy z nich posiada swoistą osobowość.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze czworonogi stale pozostawały w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Zapewniamy im odpowiednią dawkę ruchu oraz komfortową przestrzeń. W naszym domu husky żyją w zgodzie z naturą, ciesząc się wolnością i właściwą opieką.

Nasze psy husky uwielbiają biegi w zaprzęgach. Pomaga im to zachować właściwą formę oraz sprawia wiele radości. Jako doświadczeni właściciele czworonogów tej wymagającej rasy doskonale wiemy jaką opieką objąć podopiecznych.

Husky to rasa pierwotna.Syberian Husky pochodzą z Syberii z okolic Kołymy i od zarania husky były wykorzystywane do psich zaprzęgów. Husky to najszybsze psy zaprzęgowe, Na początku XX wieku gdy wybuchła gorączka złota na Alasce wzrosło zapotrzebowanie na psy zaprzęgowe. Wtedy to Jeden z Najsłynniejszych musher Leonhard Seppala przejechał zaprzęgiem psów syberian husky po zamarzniętej Cieśninie Beringa z Syberii na Alaskę.Syberian Husky zaczęły wygrywać wyścigi psich zaprzęgów, I tak zostało.syberian Husky maja wrodzony zapałdo pracy w psim zaprzęgu, husky lubi ciągnąć sanie, husky lubi się zmęczyć pracując. Najsłynniejszy wyścig Psich zaprzęgów to Alaskański Iditaroad 1700km psie zaprzęgi głównie Husky przemierzają śnieżne bezdrożą.Startują w tym Wyścigu psich zaprzęgów również Alaskan Husky. Najszybsze psie zaprzęgi Syberian Husky i Alaskan Husky potrzebują na pokonanie tej trasy 9 i pół dnia. Szybko.. Prawda ale to jest własnie Husky! Husky w języku eskimosów znaczy ochrypły, poniewaz psy Husky nie szczekają tylko wyją i dlatego tak zostały nazwane. Husky to wspaniały kompan dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas,Husky może ciągnąć sanie, Husky to idealny towarzysz na rowerowe wycieczki,Z Husky możemy biegać, również Husky i narty biegowe to idealne rozwiązanie. Husky nie mają w sobie agresji do ludzi także bardzo dobrze sprawdzają się w domach z małymidziećmi.Husky to w przenosni taki narkotyk.. Kto raz spróbuje jeżdzić psim zaprzęgiem, pokocha Husky to naprawdę ciężko przestać. także polecamy przygodę z Husky.

Scroll To Top