Bieganie z psem

Bieganie z psem to znakomita forma aktywnej rozrywki, sprawiająca wiele radoœci zarówno właœcicielowi, jak i samemu czworonogowi. Nasz podopieczny może okazać się najlepszym kompanem w drodze do zdrowego stylu życia i wysmuklenia sylwetki. Jedno jest pewne – pies prawie zawsze będzie chętny na bieganie i nie znajdzie wymówki.

W bieganiu z psem przydatne mogą się okazać liczne akcesoria, które zwiększą formę tej aktywnoœci fizycznej i pozwolą na czerpanie maksymalnej przyjemnoœci ze sportu z psem.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie bieganiem z psem postanowiliœmy włączyć do naszego asortymentu profesjonalne akcesoria, gwarantujące komfort podczas wykonywania tego pięknego sportu.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • Fachowy pas do Cani Cross (bieganie z psem) pozwalający wykorzystać siłę z jaką biegnie pies; umieszczany jest w odcinku lędŸwiowym, co gwarantuje bezpieczeństwo dla kręgosłupa
  • Wygodne szelki dla psa, gwarantujące komfort zwierzęcia podczas spacerów czy biegania; mrozoodporny materiał zapewnia wytrzymałoœć, a polarowa wyœciółka zapobiega otarciom
    Bieganie z psem to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu ze swoim zwierzęciem, ale także znakomity sposób na utrzymanie właœciwej kondycji własnej i zwierzęcia.

Nasze produkty polecamy zarówno biegaczom rekreacyjnym, jak i profesjonalistom startującym w zawodach. Dajemy gwarancję niezawodnoœci oraz wygodę użytkowania, którą z pewnoœcią szybko Państwo docenią.

Bieganie z psem Bieganie z psem

Scroll To Top